Arca Plastik

Otomat sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübemize dayanarak siz değerli müşterilerimiz için otomat sarf malzeme ürünlerinde en mükemmel ürünleri üretmek nihai amacımızdır.

Özellikle Otomat sektöründe faaliyet gösteren firmalara otomat bardakları, otomat karıştırıcıları, sleeve, cover üretimlerimizle süreklik olarak kalite ve hijyeni ön planda tutarak üretim sürecini gerçekleştirmekte ve ürün gamımızı günden güne artırmayı hedeflemekteyiz. Dünyamıza daha az atık bırakmak için ürünlerimizi mümkün olduğunca BIO, geri dönüştürülebilir hammadde esasına göre üretmeye ve bu yelpazede ürünleri bünyemize katmayı hedeflemekteyiz.

Arca Plastik olarak kendimize müşteri memnuniyetini odak noktamızda tutarak daima siz müşterilerimize en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Ahşap otomat karıştırıcıları ve Kahve Karıştırıcıları için özellikle Kayın Ağacı tercih etmemizdeki bir diğer sebep ise Kayın Ağacı yapısı gereği üzerinde bakteri çoğalmasına izin vermemektedir. Karton bardak ürünlerimizde Bio Compostable kağıt kullanarak plastiğe olan gereksinimi en aza indirgemeyi hedeflemekteyiz.