Arca Plastik


Otomat sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübemize dayanarak siz değerli müşterilerimiz için otomat sarf malzeme ürünlerinde en mükemmel ürünleri üretmek nihai amacımızdır.

Özellikle Otomat sektöründe faaliyet gösteren firmalara otomat bardakları, otomat karıştırıcıları, sleeve, cover üretimlerimizle süreklik olarak kalite ve hijyeni ön planda tutarak üretim sürecini gerçekleştirmekte ve ürün gamımızı günden güne artırmayı hedeflemekteyiz. Dünyamıza daha az atık bırakmak için ürünlerimizi mümkün olduğunca BIO, geri dönüştürülebilir hammadde esasına göre üretmeye ve bu yelpazede ürünleri bünyemize katmayı hedeflemekteyiz. Arca Plastik olarak kendimize müşteri memnuniyetini odak noktamızda tutarak daima siz müşterilerimize en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz. Ahşap otomat karıştırıcıları ve Kahve Karıştırıcıları için özellikle Kayın Ağacı tercih etmemizdeki bir diğer sebep ise Kayın Ağacı yapısı gereği üzerinde bakteri çoğalmasına izin vermemektedir. Karton bardak ürünlerimizde Bio Compostable kağıt kullanarak plastiğe olan gereksinimi en aza indirgemeyi hedeflemekteyiz.
2005 yılından itibaret otomat makinaları satışı ve operatorleri hizmeti veriyoruz. 2019 yılından itibaren sarf malzemelerinin üretimine başlandı. kalitemiz ve müşteri potansiyeline ulaştık.


Misyonumuz


Müşterilerimize çevre dostu, yüksek kaliteli ve yenilikçi karton bardak çözümleri sunarak, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz. En üstün malzeme ve üretim teknolojilerini kullanarak, hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de doğal kaynakların korunmasına destek olmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Vizyonumuz


Karton bardak üretiminde öncü ve tercih edilen bir marka olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi tasarımlar ve işbirliği ile, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve aynı zamanda çevreye saygı gösteren ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilir üretim ve geri dönüşüm çözümlerine odaklanarak, sektörümüzde liderlik yapmayı ve pozitif bir değişim yaratmayı arzuluyoruz.

Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik:

Üretim süreçlerimizi çevreye duyarlı bir şekilde yönetiyoruz. Atık azaltma, geri dönüşüm ve sürdürülebilir malzeme kullanımı gibi uygulamalarımızla, hem kaliteli ürünler üretiyor hem de doğal kaynakları koruma misyonumuza sadık kalıyoruz.

Üretim Kapasitesi ve Planlama:

1.000.000.000 Adet ürün üretimi gerçekleştirmek için üretim hattımızı her an gözden geçiriyoruz. Mevcut üretim hattımızın bu talebi karşılayacak kapasiteye ulaşması yönünde sürekli üretim planlaması yaparken hammaddelerin, işgücünün ve diğer kaynakların yeterliliğini sağlayarak üretim kapasitemizi sürekli genişletiyoruz.

Hammadde Tedariki:

Büyük bir üretim miktarı için yeterli miktarda hammaddeye sahibiz. Hammadde tedarikçileriyle işbirliği yaparak, sürekli ve güvenilir bir hammadde akışı sağlamaktayız. Kalite standartlarına uygun hammadde seçimi, ürün kalitesini belirleyen önemli bir faktördür bunun farkında olarak dünyanın en iyi hammadde tedarik zincirleri ile çalışıyoruz.

Kalite Kontrol:

Büyük bir üretim miktarında kalite kontrolü sağlamak çok önemlidir. Bunun bilinciyle Ürünlerin her bir aşamada titizlikle kontrol edilmesi ve son ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunun sağlanması için kalite kontrol birimimiz her an üretimi takip etmektedir.

Lojistik ve Dağıtım:

Ürünleri üretmek kadar, onları dağıtmak da önemlidir. Büyük miktarlarda ürün üretirken, lojistik ve dağıtım süreçlerini dikkatlice planlıyoruz. Ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılması yönünde dünyanın en iyi lojistik ağını kullanıyoruz.

Üretim Süreçleri ve Otomasyon:

Arcaplastik Geniş büyüklükte bir üretim miktarını yönetmek, etkili üretim süreçlerini yönetimi konusunda. Otomasyon teknolojileri kullanarak üretim hızını artırabilir ve tutarlılık sağlamaktadır. Üretim süreçlerinizi optimize ederek verimliliği en üst düzeyde tutuyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Çevresel Etki:

Büyük üretim miktarları, çevresel etkileri de beraberinde getirebilir. Sürdürülebilir üretim uygulamalarıyla atık azaltma, enerji verimliliği ve çevre dostu malzemeler kullanımına özen göstermekteyiz.